www.strechykb.cz
Akce

právě probíhající akce

„pro kompletní zakázky máme zajímavé ceny"

ceny bez DPH + poštovné

Alfagrid - ochranná mřížka Alfagrid - ochranná mřížka Okapový ventilační element u šikmých střech, který zabezpečuje plynulou ventilaci a cirkulaci vzduchu v okapech u střech se šikmým sklonem.


Rozměr:

  • 80 mm x 5 bm nebo 60 bm cena 16,50 Kč / bm
  • 100 mm x 5 bm nebo 60 bm cena 17,50 Kč / bm

Barva : cihlová-hnědá-černá

Alfalap - protisněhový hákAlfalap - protisněhový hák

  • protisněhový hák z pozinkovaného plechu s barevným povrchem
  • montáž zavěšením na lať
  • barva: cihlová, hnědá, černá
  • použití: pro krytiny Bramac (alpská, římská, tegalit, bobrovka), KM Beta, Mediterran, Betonpres, Besk, Tondach (bobrovka) balení: 100 ks

Cena jeden ks 16,50

Alfarol - větrací pás Alfarol - větrací pás Rozměr 310 mm x 5 bm
Barva cihlová, hnědá, černá
Dvouvrstvý ventilační pás na hřeben a šikmý hřeben.
Je vyroben z profilovaného hliníkového plechu, polypropylénové geovlákniny a samolepící butylové pásky. Přidaným zpevněním spoje hliníkového plechu a polypropylenové textilie je sešití těchto dvou materiálů speciální nití, což znásobuje odolnost a trvanlivost materiálu


Cena 550 Kč za roly 5 bm

Betonová střešní krytina KMB BETA Betonová střešní krytina KMB BETA
Je elegantní a přitom vysoce účelná. Tašky KMB BETA jsou vyráběny osvědčenými technologiemi a dosahují prvotřídní kvality. O tom svědčí vzrůstající zájem realizačních firem projektantů i koncových uživatelů o naše výrobky, který nás pasuje do role jednoho z největších výrobců krytiny v ČR vůbec.


Sleva na základní tašky 15% z ceníkových cen

ECOTOP 120

ECOTOP 120
Kontaktní vysoce difúzní podstřešní membrána Eco TOP . Kontaktní vysoce difúzní podstřešní membrána EcoTOP je vyráběna technoligií termobonding. Povolený minimální sklon střechy je 17 st. Při sklonu pod 22 st. je nutné přesahy spojovat lepící páskou. V případě aplikace na bednění je nutno provádět montáž tak, aby se po membráně nechodilo. Po aplikaci membrány do konstrukce je nutné ji přikrýt do 4 měsíců.

Cena m2 16,50

ECOTOP 120

ECOTOP 140
Kontaktní vysoce d ifúzní podstřešní membrána Eco TOP. Kontaktní vysoce difúzní podstřešní membrána Eco TOP je vyráběna technoligií termobonding. Povolený minimální sklon střechy je 17 st. Při sklonu pod 22 st. je nutné přesahy spojovat lepící páskou. V případě aplikace na bednění je nutno provádět montáž tak, aby se po membráně nechodilo. Po aplikaci membrány do konstrukce je nutné ji přikrýt do 4 měsíců.

Cena m2 19,50

Alpská taška Classic
Je charakteristická svým tvarem, ale na rozdíl od modelu Alpské tašky s granulátem má tato taška hladký povrch. Alpská taška Classic nabízí elegantní řešení pro nové stavby i rekonstrukce. Pro svůj symetrický tvar je tato nejoblíbenějším a nejpoužívanějším modelem na našich střechách


Sleva 15% z ceníkových cen

Klempířské prvky ELEMENTKlempířské prvky ELEMENT

Jsme dodavatelem sortimentu předního slovenského výrobce klempířských prvků. Zajímavé ceny nechte si vypracovat kalkulaci a můžete porovnat Firma ELEMENT s.r.o. patří k předním výrobcům klempířských systémů. Certifikovaná výroba je zárukou kvality a tvarové přesnosti. Při výrobě těchto klempířských výrobků jsou používány právě ušlechtilé materiály jako měděné, titanzinkové, lakoplastové a pozinkované plechy od renomovaných výrobců z celé Evropy. Výrobky jsou v standardních délkách.

Rockwool MultirockAlpská taška Classic
Tepelná izolace RockwoolMultirock z minerální vlny je víceúčelová izolační deska.

Sleva 25% z ceníkových cen